Brno

Zpět Následující

Dům Hlinky 54 doslova vybočoval z řady okolních staveb. Byl nejstarším domem na Hlinkách a také v poměrně širokém okolí Starého Brna, dokonce starším než nedaleký letohrádek Mitrovských. Brno, CZE 29. 4. 2020

Dům Hlinky 54 doslova vybočoval z řady okolních staveb. Byl nejstarším domem na Hlinkách a také v poměrně širokém okolí Starého Brna, dokonce starším než nedaleký letohrádek Mitrovských.Dům Hlinky 54 doslova vybočoval z řady okolních staveb. Byl nejstarším domem na Hlinkách a také v poměrně širokém okolí Starého Brna, dokonce starším než nedaleký letohrádek Mitrovských.Dům Hlinky 54 doslova vybočoval z řady okolních staveb. Byl nejstarším domem na Hlinkách a také v poměrně širokém okolí Starého Brna, dokonce starším než nedaleký letohrádek Mitrovských.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Barokni_dum_hlinky_54/barokni_dum_hlinky_54_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze