Brno

Předchozí Zpět Následující

Za více než 244 let své existence prošel dům řadou úprav. Jediné, co nás na věci zařáží, je, že čím byly pozdější, tím byly méně kvalitní. Brno, CZE 27. 4. 2020

Za více než 244 let své existence prošel dům řadou úprav. Jediné, co nás na věci zařáží, je, že čím byly pozdější, tím byly méně kvalitní.Za více než 244 let své existence prošel dům řadou úprav. Jediné, co nás na věci zařáží, je, že čím byly pozdější, tím byly méně kvalitní.Za více než 244 let své existence prošel dům řadou úprav. Jediné, co nás na věci zařáží, je, že čím byly pozdější, tím byly méně kvalitní.Za více než 244 let své existence prošel dům řadou úprav. Jediné, co nás na věci zařáží, je, že čím byly pozdější, tím byly méně kvalitní.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-06-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Barokni_dum_hlinky_54/barokni_dum_hlinky_54_16.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze