Brno

Předchozí Zpět Následující

Již několik let se v prostoru za domem, kdysi přístupným jen úzkou uličkou vedle sousední stavby, prohání pouze zajíci a kočky. Oáza klidu v rušném městě ale brzy vezme za své. Brno, CZE 29. 4. 2020

Již několik let se v prostoru za domem, kdysi přístupným jen úzkou uličkou vedle sousední stavby, prohání pouze zajíci a kočky. Oáza klidu v rušném městě ale brzy vezme za své.Již několik let se v prostoru za domem, kdysi přístupným jen úzkou uličkou vedle sousední stavby, prohání pouze zajíci a kočky. Oáza klidu v rušném městě ale brzy vezme za své.Již několik let se v prostoru za domem, kdysi přístupným jen úzkou uličkou vedle sousední stavby, prohání pouze zajíci a kočky. Oáza klidu v rušném městě ale brzy vezme za své.Již několik let se v prostoru za domem, kdysi přístupným jen úzkou uličkou vedle sousední stavby, prohání pouze zajíci a kočky. Oáza klidu v rušném městě ale brzy vezme za své.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-06-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Barokni_dum_hlinky_54/barokni_dum_hlinky_54_22.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze