Brno

Předchozí Zpět Následující

Nad vší opuštěností, rozkladem a zkázou bude ještě pár týdnů bdít přísná strojovna nákladního výtahu. I ta se ovšem posléze zhroutí k zemi. Brno, CZE 29. 4. 2020

Nad vší opuštěností, rozkladem a zkázou bude ještě pár týdnů bdít přísná strojovna nákladního výtahu. I ta se ovšem posléze zhroutí k zemi.Nad vší opuštěností, rozkladem a zkázou bude ještě pár týdnů bdít přísná strojovna nákladního výtahu. I ta se ovšem posléze zhroutí k zemi.Nad vší opuštěností, rozkladem a zkázou bude ještě pár týdnů bdít přísná strojovna nákladního výtahu. I ta se ovšem posléze zhroutí k zemi.Nad vší opuštěností, rozkladem a zkázou bude ještě pár týdnů bdít přísná strojovna nákladního výtahu. I ta se ovšem posléze zhroutí k zemi.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-06-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Barokni_dum_hlinky_54/barokni_dum_hlinky_54_23.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze