Brno

Předchozí Zpět Následující

Těžko soudit, k čemu původně sloužila budova v zahradě. Mohlo jít o letní restauraci, skladiště vinařského nebo zahradnického nářadí nebo dokonce zahradníkův domek. Brno, CZE 29. 4. 2020

Těžko soudit, k čemu původně sloužila budova v zahradě. Mohlo jít o letní restauraci, skladiště vinařského nebo zahradnického nářadí nebo dokonce zahradníkův domek.Těžko soudit, k čemu původně sloužila budova v zahradě. Mohlo jít o letní restauraci, skladiště vinařského nebo zahradnického nářadí nebo dokonce zahradníkův domek.Těžko soudit, k čemu původně sloužila budova v zahradě. Mohlo jít o letní restauraci, skladiště vinařského nebo zahradnického nářadí nebo dokonce zahradníkův domek.Těžko soudit, k čemu původně sloužila budova v zahradě. Mohlo jít o letní restauraci, skladiště vinařského nebo zahradnického nářadí nebo dokonce zahradníkův domek.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Barokni_dum_hlinky_54/barokni_dum_hlinky_54_25.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze