Brno

Předchozí Zpět Následující

Všichni samozřejmě tuší, že nejzajímavější částí domu jsou jeho sklepy. Není proto třeba otálet, zamiřme pod zem. Na spojovacích schodech ze zahrady už na nás čeká temné alter ego naší odvážné školačky. Brno, CZE 27. 4. 2020

Všichni samozřejmě tuší, že nejzajímavější částí domu jsou jeho sklepy. Není proto třeba otálet, zamiřme pod zem. Na spojovacích schodech ze zahrady už na nás čeká temné alter ego naší odvážné školačky.Všichni samozřejmě tuší, že nejzajímavější částí domu jsou jeho sklepy. Není proto třeba otálet, zamiřme pod zem. Na spojovacích schodech ze zahrady už na nás čeká temné alter ego naší odvážné školačky.Všichni samozřejmě tuší, že nejzajímavější částí domu jsou jeho sklepy. Není proto třeba otálet, zamiřme pod zem. Na spojovacích schodech ze zahrady už na nás čeká temné alter ego naší odvážné školačky.Všichni samozřejmě tuší, že nejzajímavější částí domu jsou jeho sklepy. Není proto třeba otálet, zamiřme pod zem. Na spojovacích schodech ze zahrady už na nás čeká temné alter ego naší odvážné školačky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-06-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Barokni_dum_hlinky_54/barokni_dum_hlinky_54_29.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze