Brno

Předchozí Zpět Následující

Rok 1776 je nejstarším dokladem o původu domu, který se autoru článku podařilo vypátrat. Přestože existují nánaky, že by dům mohl být i starší, na mapě z 60. let 80. století se v této lokalitě žádná stavba nevyskytuje a svahy Žlutého kopce pokrývají pouze vinice. Brno, CZE 27. 4. 2020

Rok 1776 je nejstarším dokladem o původu domu, který se autoru článku podařilo vypátrat. Přestože existují nánaky, že by dům mohl být i starší, na mapě z 60. let 80. století se v této lokalitě žádná stavba nevyskytuje a svahy Žlutého kopce pokrývají pouze vinice.Rok 1776 je nejstarším dokladem o původu domu, který se autoru článku podařilo vypátrat. Přestože existují nánaky, že by dům mohl být i starší, na mapě z 60. let 80. století se v této lokalitě žádná stavba nevyskytuje a svahy Žlutého kopce pokrývají pouze vinice.Rok 1776 je nejstarším dokladem o původu domu, který se autoru článku podařilo vypátrat. Přestože existují nánaky, že by dům mohl být i starší, na mapě z 60. let 80. století se v této lokalitě žádná stavba nevyskytuje a svahy Žlutého kopce pokrývají pouze vinice.Rok 1776 je nejstarším dokladem o původu domu, který se autoru článku podařilo vypátrat. Přestože existují nánaky, že by dům mohl být i starší, na mapě z 60. let 80. století se v této lokalitě žádná stavba nevyskytuje a svahy Žlutého kopce pokrývají pouze vinice.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-06-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Barokni_dum_hlinky_54/barokni_dum_hlinky_54_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze