Brno

Předchozí Zpět Následující

Nad prezicizností detailů barokních staveb zůstáváme užaslí dodnes. Obyčejné schody na půdu, využívané jen zřídka, jsou provedeny z kamene a se zdobností, jaké se dnes nedostává ani nejvýstavnějším částem fasád. Brno, CZE 27. 4. 2020

Nad prezicizností detailů barokních staveb zůstáváme užaslí dodnes. Obyčejné schody na půdu, využívané jen zřídka, jsou provedeny z kamene a se zdobností, jaké se dnes nedostává ani nejvýstavnějším částem fasád.Nad prezicizností detailů barokních staveb zůstáváme užaslí dodnes. Obyčejné schody na půdu, využívané jen zřídka, jsou provedeny z kamene a se zdobností, jaké se dnes nedostává ani nejvýstavnějším částem fasád.Nad prezicizností detailů barokních staveb zůstáváme užaslí dodnes. Obyčejné schody na půdu, využívané jen zřídka, jsou provedeny z kamene a se zdobností, jaké se dnes nedostává ani nejvýstavnějším částem fasád.Nad prezicizností detailů barokních staveb zůstáváme užaslí dodnes. Obyčejné schody na půdu, využívané jen zřídka, jsou provedeny z kamene a se zdobností, jaké se dnes nedostává ani nejvýstavnějším částem fasád.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-02-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Barokni_dum_hlinky_54/barokni_dum_hlinky_54_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze