Majdan

Předchozí Zpět

Ta největší romantika však čeká pouze na vytrvalé. Když na krajinu padne noc, turistické vlaky zastaví, davy zmizí v hotelích nebo odjedou auty domů, rozlehne se ticho. Pak se údolím ozývá jen houkání sýčka a tepání kol pracovního vlaku na rozviklaných spojnicích. Majdan, POL 6. 7. 2009

Ta největší romantika však čeká pouze na vytrvalé. Když na krajinu padne noc, turistické vlaky zastaví, davy zmizí v hotelích nebo odjedou auty domů, rozlehne se ticho. Pak se údolím ozývá jen houkání sýčka a tepání kol pracovního vlaku na rozviklaných spojnicích.Ta největší romantika však čeká pouze na vytrvalé. Když na krajinu padne noc, turistické vlaky zastaví, davy zmizí v hotelích nebo odjedou auty domů, rozlehne se ticho. Pak se údolím ozývá jen houkání sýčka a tepání kol pracovního vlaku na rozviklaných spojnicích.Ta největší romantika však čeká pouze na vytrvalé. Když na krajinu padne noc, turistické vlaky zastaví, davy zmizí v hotelích nebo odjedou auty domů, rozlehne se ticho. Pak se údolím ozývá jen houkání sýčka a tepání kol pracovního vlaku na rozviklaných spojnicích.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-03]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bieszczadska_uzkokolejka/bieszczadska_uzkokolejka_19.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze