Nově Město nad Metují

Předchozí Zpět Následující

Koupelen je ve vile několik. Většinou nepůvodních a pravděpodobně vybudovaných v rámci přestavby části vily na ordinace. Nově Město nad Metují, CZE 15. 5. 2016

Koupelen je ve vile několik. Většinou nepůvodních a pravděpodobně vybudovaných v rámci přestavby části vily na ordinace.Koupelen je ve vile několik. Většinou nepůvodních a pravděpodobně vybudovaných v rámci přestavby části vily na ordinace.Koupelen je ve vile několik. Většinou nepůvodních a pravděpodobně vybudovaných v rámci přestavby části vily na ordinace.Koupelen je ve vile několik. Většinou nepůvodních a pravděpodobně vybudovaných v rámci přestavby části vily na ordinace.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bondyho_vila_nove_mesto_nad_metuji/bondyho_vila_nove_mesto_nad_metuji_24.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze