Nově Město nad Metují

Předchozí Zpět Následující

Pohledů na obklady všech odstínů zelené jarního bukového listí, přes brčál až po tyrkysovou se nemůžeme nabažit (koláž). Nově Město nad Metují, CZE 15. 5. 2016

Pohledů na obklady všech odstínů zelené jarního bukového listí, přes brčál až po tyrkysovou se nemůžeme nabažit (koláž).Pohledů na obklady všech odstínů zelené jarního bukového listí, přes brčál až po tyrkysovou se nemůžeme nabažit (koláž).Pohledů na obklady všech odstínů zelené jarního bukového listí, přes brčál až po tyrkysovou se nemůžeme nabažit (koláž).Pohledů na obklady všech odstínů zelené jarního bukového listí, přes brčál až po tyrkysovou se nemůžeme nabažit (koláž).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bondyho_vila_nove_mesto_nad_metuji/bondyho_vila_nove_mesto_nad_metuji_29.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze