Brno

Předchozí Zpět Následující

Demolice střechy probíhá na sklonku léta 2019 citlivým způsobem, s ukládáním odstraněného materiálu do černých plastových vaků. Brno, CZE 14. 8. 2019

Demolice střechy probíhá na sklonku léta 2019 citlivým způsobem, s ukládáním odstraněného materiálu do černých plastových vaků.Demolice střechy probíhá na sklonku léta 2019 citlivým způsobem, s ukládáním odstraněného materiálu do černých plastových vaků.Demolice střechy probíhá na sklonku léta 2019 citlivým způsobem, s ukládáním odstraněného materiálu do černých plastových vaků.Demolice střechy probíhá na sklonku léta 2019 citlivým způsobem, s ukládáním odstraněného materiálu do černých plastových vaků.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-05]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_mendlovo_namesti_8/bytovy_dum_mendlovo_namesti_8_24.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze