Brno

Předchozí Zpět Následující

Fotografie torza původního dvora. Relativně úzký pozemek, završený směrem do ulice hlavním domem s klenutým průjezdem, lemovaly původně z obou stran dvorní vestavby - snižující se pavlačáky, kůlny na uhlí a úplně vzadu zahrádky a později garáže. Dneška se dožil poslední Mohykán. Brno, CZE 21. 4. 2016

Fotografie torza původního dvora. Relativně úzký pozemek, završený směrem do ulice hlavním domem s klenutým průjezdem, lemovaly původně z obou stran dvorní vestavby - snižující se pavlačáky, kůlny na uhlí a úplně vzadu zahrádky a později garáže. Dneška se dožil poslední Mohykán.Fotografie torza původního dvora. Relativně úzký pozemek, završený směrem do ulice hlavním domem s klenutým průjezdem, lemovaly původně z obou stran dvorní vestavby - snižující se pavlačáky, kůlny na uhlí a úplně vzadu zahrádky a později garáže. Dneška se dožil poslední Mohykán.Fotografie torza původního dvora. Relativně úzký pozemek, završený směrem do ulice hlavním domem s klenutým průjezdem, lemovaly původně z obou stran dvorní vestavby - snižující se pavlačáky, kůlny na uhlí a úplně vzadu zahrádky a později garáže. Dneška se dožil poslední Mohykán.Fotografie torza původního dvora. Relativně úzký pozemek, završený směrem do ulice hlavním domem s klenutým průjezdem, lemovaly původně z obou stran dvorní vestavby - snižující se pavlačáky, kůlny na uhlí a úplně vzadu zahrádky a později garáže. Dneška se dožil poslední Mohykán.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_nove_sady_29/bytovy_dum_nove_sady_29_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze