Brno

Předchozí Zpět Následující

Schodiště s opukovými stupni láká k návštěvě. Ta však není zatím možná - bude zapotřebí počkat do večera, až utichne okolní ruch. Brno, CZE 21. 4. 2016

Schodiště s opukovými stupni láká k návštěvě. Ta však není zatím možná - bude zapotřebí počkat do večera, až utichne okolní ruch.Schodiště s opukovými stupni láká k návštěvě. Ta však není zatím možná - bude zapotřebí počkat do večera, až utichne okolní ruch.Schodiště s opukovými stupni láká k návštěvě. Ta však není zatím možná - bude zapotřebí počkat do večera, až utichne okolní ruch.Schodiště s opukovými stupni láká k návštěvě. Ta však není zatím možná - bude zapotřebí počkat do večera, až utichne okolní ruch.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_nove_sady_29/bytovy_dum_nove_sady_29_7.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze