Brno

Předchozí Zpět Následující

Zatím lze zavítat na exurzi do vzorně vedených zahrádek. Plot je stržen a průchod do protáhlého dvora dnes již neohraničuje vůbec nic. Brno, CZE 21. 4. 2016

Zatím lze zavítat na exurzi do vzorně vedených zahrádek. Plot je stržen a průchod do protáhlého dvora dnes již neohraničuje vůbec nic.Zatím lze zavítat na exurzi do vzorně vedených zahrádek. Plot je stržen a průchod do protáhlého dvora dnes již neohraničuje vůbec nic.Zatím lze zavítat na exurzi do vzorně vedených zahrádek. Plot je stržen a průchod do protáhlého dvora dnes již neohraničuje vůbec nic.Zatím lze zavítat na exurzi do vzorně vedených zahrádek. Plot je stržen a průchod do protáhlého dvora dnes již neohraničuje vůbec nic.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-05-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_nove_sady_29/bytovy_dum_nove_sady_29_8.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze