Camagüey

Předchozí Zpět Následující

Severní nástupiště na trati do Nuevitas ztratilo význam po zrušení dráhy přes město podél ulice Avenida Carlos J Finlay a vybudování přeložky do seřazovací stanice Garrido. Camagüey, CUB 27. 8. 2016

Severní nástupiště na trati do Nuevitas ztratilo význam po zrušení dráhy přes město podél ulice Avenida Carlos J Finlay a vybudování přeložky do seřazovací stanice Garrido.Severní nástupiště na trati do Nuevitas ztratilo význam po zrušení dráhy přes město podél ulice Avenida Carlos J Finlay a vybudování přeložky do seřazovací stanice Garrido.Severní nástupiště na trati do Nuevitas ztratilo význam po zrušení dráhy přes město podél ulice Avenida Carlos J Finlay a vybudování přeložky do seřazovací stanice Garrido.Severní nástupiště na trati do Nuevitas ztratilo význam po zrušení dráhy přes město podél ulice Avenida Carlos J Finlay a vybudování přeložky do seřazovací stanice Garrido.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-02-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Camaguey_zst/camaguey_zst_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze