Camagüey

Zpět Následující

Světle fialově jsou na mapce města zvýrazněny koleje ve stanici Camagüey. Dobře je patrná kusá kolej severní větve, která je pozůstatkem nejstarší kubánské železnice do Nuevitas. Od západu k východu pak prochází centrální dráha Havana - Santiago de Cuba. Camagüey, CUB 16. 10. 2016

Světle fialově jsou na mapce města zvýrazněny koleje ve stanici Camagüey. Dobře je patrná kusá kolej severní větve, která je pozůstatkem nejstarší kubánské železnice do Nuevitas. Od západu k východu pak prochází centrální dráha Havana - Santiago de Cuba.Světle fialově jsou na mapce města zvýrazněny koleje ve stanici Camagüey. Dobře je patrná kusá kolej severní větve, která je pozůstatkem nejstarší kubánské železnice do Nuevitas. Od západu k východu pak prochází centrální dráha Havana - Santiago de Cuba.Světle fialově jsou na mapce města zvýrazněny koleje ve stanici Camagüey. Dobře je patrná kusá kolej severní větve, která je pozůstatkem nejstarší kubánské železnice do Nuevitas. Od západu k východu pak prochází centrální dráha Havana - Santiago de Cuba.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-02-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Camaguey_zst/camaguey_zst_mapka.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze