Brno

Předchozí Zpět Následující

Posledním nájemcem nebytových prostor v budově celnice byla opravna praček, která se odstěhovala v roce 2017. Pohled na celnici ze severovýchodu. Brno, CZE 10. 11. 2019

Posledním nájemcem nebytových prostor v budově celnice byla opravna praček, která se odstěhovala v roce 2017. Pohled na celnici ze severovýchodu.Posledním nájemcem nebytových prostor v budově celnice byla opravna praček, která se odstěhovala v roce 2017. Pohled na celnici ze severovýchodu.Posledním nájemcem nebytových prostor v budově celnice byla opravna praček, která se odstěhovala v roce 2017. Pohled na celnici ze severovýchodu.Posledním nájemcem nebytových prostor v budově celnice byla opravna praček, která se odstěhovala v roce 2017. Pohled na celnici ze severovýchodu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-03-09]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Celnice_na_krenove/celnice_na_krenove_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze