Чернівці

Předchozí Zpět Následující

Také výklenky ve stěnách tunelu upomínají na jeho mírně železniční původ. Před důlními vozíky je třeba uhýbat stejně jako před soupravami metra. Чернівці, UKR 31. 12. 2017

Také výklenky ve stěnách tunelu upomínají na jeho mírně železniční původ. Před důlními vozíky je třeba uhýbat stejně jako před soupravami metra.Také výklenky ve stěnách tunelu upomínají na jeho mírně železniční původ. Před důlními vozíky je třeba uhýbat stejně jako před soupravami metra.Také výklenky ve stěnách tunelu upomínají na jeho mírně železniční původ. Před důlními vozíky je třeba uhýbat stejně jako před soupravami metra.Také výklenky ve stěnách tunelu upomínají na jeho mírně železniční původ. Před důlními vozíky je třeba uhýbat stejně jako před soupravami metra.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Cernovicke_metro/cernovicke_metro_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze