Přerov

Předchozí Zpět

Záběr z trasy dráhy (zřejmě severní cíp parku Michalov) - stanoviště závoráře a ručně ovládané závory. Ze snímku je dobře patrné, že rozchod dráhy byl víc než obvykle uváděných 600 mm.
Datum snímku je pouze přibližné, autorem je Vladimír Mokošín.
Přerov, CZE 3. 3. 1962

Záběr z trasy dráhy (zřejmě severní cíp parku Michalov) - stanoviště závoráře a ručně ovládané závory. Ze snímku je dobře patrné, že rozchod dráhy byl víc než obvykle uváděných 600 mm. Datum snímku je pouze přibližné, autorem je Vladimír Mokošín.Záběr z trasy dráhy (zřejmě severní cíp parku Michalov) - stanoviště závoráře a ručně ovládané závory. Ze snímku je dobře patrné, že rozchod dráhy byl víc než obvykle uváděných 600 mm. Datum snímku je pouze přibližné, autorem je Vladimír Mokošín.Záběr z trasy dráhy (zřejmě severní cíp parku Michalov) - stanoviště závoráře a ručně ovládané závory. Ze snímku je dobře patrné, že rozchod dráhy byl víc než obvykle uváděných 600 mm. Datum snímku je pouze přibližné, autorem je Vladimír Mokošín.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-08-06]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Detska_zeleznice_v_prerove/detska_zeleznice_v_prerove_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze