Adamov

Předchozí Zpět Následující

Prostředí města Adamova není zrovna ideálním pro zachování nedotčeného stavu historických staveb. Vodojem se opakovaně stává terčem místních vandalů. Adamov, CZE 14. 12. 2019

Prostředí města Adamova není zrovna ideálním pro zachování nedotčeného stavu historických staveb. Vodojem se opakovaně stává terčem místních vandalů.Prostředí města Adamova není zrovna ideálním pro zachování nedotčeného stavu historických staveb. Vodojem se opakovaně stává terčem místních vandalů.Prostředí města Adamova není zrovna ideálním pro zachování nedotčeného stavu historických staveb. Vodojem se opakovaně stává terčem místních vandalů.Prostředí města Adamova není zrovna ideálním pro zachování nedotčeného stavu historických staveb. Vodojem se opakovaně stává terčem místních vandalů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-04-07]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dolni_vodojem_na_ptacine/dolni_vodojem_na_ptacine_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze