Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Panoramatický snímek haly s částečně zřícenou střechou. Když se mezi budovami zvedne vítr, zdá se nám, jako bychom slyšeli ozvěnu katrů, které lačně porcují dřevo z okolních lesů. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Panoramatický snímek haly s částečně zřícenou střechou. Když se mezi budovami zvedne vítr, zdá se nám, jako bychom slyšeli ozvěnu katrů, které lačně porcují dřevo z okolních lesů.Panoramatický snímek haly s částečně zřícenou střechou. Když se mezi budovami zvedne vítr, zdá se nám, jako bychom slyšeli ozvěnu katrů, které lačně porcují dřevo z okolních lesů.Panoramatický snímek haly s částečně zřícenou střechou. Když se mezi budovami zvedne vítr, zdá se nám, jako bychom slyšeli ozvěnu katrů, které lačně porcují dřevo z okolních lesů.Panoramatický snímek haly s částečně zřícenou střechou. Když se mezi budovami zvedne vítr, zdá se nám, jako bychom slyšeli ozvěnu katrů, které lačně porcují dřevo z okolních lesů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov/jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze