Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Na podlaze haly se válejí zřícené nosníky dřevěné střešní konstrukce. Pod sněhem, na dešti, větru a slunečním svitu se pomalu proměňují v prach. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Na podlaze haly se válejí zřícené nosníky dřevěné střešní konstrukce. Pod sněhem, na dešti, větru a slunečním svitu se pomalu proměňují v prach.Na podlaze haly se válejí zřícené nosníky dřevěné střešní konstrukce. Pod sněhem, na dešti, větru a slunečním svitu se pomalu proměňují v prach.Na podlaze haly se válejí zřícené nosníky dřevěné střešní konstrukce. Pod sněhem, na dešti, větru a slunečním svitu se pomalu proměňují v prach.Na podlaze haly se válejí zřícené nosníky dřevěné střešní konstrukce. Pod sněhem, na dešti, větru a slunečním svitu se pomalu proměňují v prach.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov/jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov_19.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze