Šebetov

Předchozí Zpět Následující

To je ona - kotelna na tuhá paliva, která mohla sloužit i ke spalování dřevního odpadu z výroby. Obitá trapézovým plechem potvrzuje design průmyslových staveb z konce 20. století. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

To je ona - kotelna na tuhá paliva, která mohla sloužit i ke spalování dřevního odpadu z výroby. Obitá trapézovým plechem potvrzuje design průmyslových staveb z konce 20. století.To je ona - kotelna na tuhá paliva, která mohla sloužit i ke spalování dřevního odpadu z výroby. Obitá trapézovým plechem potvrzuje design průmyslových staveb z konce 20. století.To je ona - kotelna na tuhá paliva, která mohla sloužit i ke spalování dřevního odpadu z výroby. Obitá trapézovým plechem potvrzuje design průmyslových staveb z konce 20. století.To je ona - kotelna na tuhá paliva, která mohla sloužit i ke spalování dřevního odpadu z výroby. Obitá trapézovým plechem potvrzuje design průmyslových staveb z konce 20. století.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov/jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov_22.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze