Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Vrata pod dvojicí kotlů pravděpodobně sloužila k vyvážení popela. V době započaté demolice (kotle už byste v kotelně hledali marně) byly zasypány šamotovými vyzdívkami. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Vrata pod dvojicí kotlů pravděpodobně sloužila k vyvážení popela. V době započaté demolice (kotle už byste v kotelně hledali marně) byly zasypány šamotovými vyzdívkami.Vrata pod dvojicí kotlů pravděpodobně sloužila k vyvážení popela. V době započaté demolice (kotle už byste v kotelně hledali marně) byly zasypány šamotovými vyzdívkami.Vrata pod dvojicí kotlů pravděpodobně sloužila k vyvážení popela. V době započaté demolice (kotle už byste v kotelně hledali marně) byly zasypány šamotovými vyzdívkami.Vrata pod dvojicí kotlů pravděpodobně sloužila k vyvážení popela. V době započaté demolice (kotle už byste v kotelně hledali marně) byly zasypány šamotovými vyzdívkami.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov/jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov_24.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze