Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Některé místnosti jsou barevně vděčné. Hmota na podlaze připomíná bentonit nebo plnivo nějakých odlévacích forem; jeho skutečný původ však už těžko zjistíme. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Některé místnosti jsou barevně vděčné. Hmota na podlaze připomíná bentonit nebo plnivo nějakých odlévacích forem; jeho skutečný původ však už těžko zjistíme.Některé místnosti jsou barevně vděčné. Hmota na podlaze připomíná bentonit nebo plnivo nějakých odlévacích forem; jeho skutečný původ však už těžko zjistíme.Některé místnosti jsou barevně vděčné. Hmota na podlaze připomíná bentonit nebo plnivo nějakých odlévacích forem; jeho skutečný původ však už těžko zjistíme.Některé místnosti jsou barevně vděčné. Hmota na podlaze připomíná bentonit nebo plnivo nějakých odlévacích forem; jeho skutečný původ však už těžko zjistíme.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov/jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov_27.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze