Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Trinatriumfosfát se v kotelnách používá pro změkčování vody (vytváří s vápenatými solemi typický kotlový kal) a jako antikorozní přísada. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Trinatriumfosfát se v kotelnách používá pro změkčování vody (vytváří s vápenatými solemi typický kotlový kal) a jako antikorozní přísada.Trinatriumfosfát se v kotelnách používá pro změkčování vody (vytváří s vápenatými solemi typický kotlový kal) a jako antikorozní přísada.Trinatriumfosfát se v kotelnách používá pro změkčování vody (vytváří s vápenatými solemi typický kotlový kal) a jako antikorozní přísada.Trinatriumfosfát se v kotelnách používá pro změkčování vody (vytváří s vápenatými solemi typický kotlový kal) a jako antikorozní přísada.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov/jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov_28.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze