Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Najít v opuštěné průmyslové budově zachovalo laboratoř, se poštěstí jen občas. Byrety vypadají, jako by je laboranti opustili minulý týden. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Najít v opuštěné průmyslové budově zachovalo laboratoř, se poštěstí jen občas. Byrety vypadají, jako by je laboranti opustili minulý týden.Najít v opuštěné průmyslové budově zachovalo laboratoř, se poštěstí jen občas. Byrety vypadají, jako by je laboranti opustili minulý týden.Najít v opuštěné průmyslové budově zachovalo laboratoř, se poštěstí jen občas. Byrety vypadají, jako by je laboranti opustili minulý týden.Najít v opuštěné průmyslové budově zachovalo laboratoř, se poštěstí jen občas. Byrety vypadají, jako by je laboranti opustili minulý týden.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov/jihomoravske_drevarske_zavody_sebetov_37.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze