Březová nad Svitavou

Předchozí Zpět Následující

Na základě iniciativy části místních občanů se ale rozhodnutí podařilo zvrátit a kapli stabilizovat a dostavět přibližně do původní podoby. Březová nad Svitavou, CZE 14. 1. 2018

Na základě iniciativy části místních občanů se ale rozhodnutí podařilo zvrátit a kapli stabilizovat a dostavět přibližně do původní podoby.Na základě iniciativy části místních občanů se ale rozhodnutí podařilo zvrátit a kapli stabilizovat a dostavět přibližně do původní podoby.Na základě iniciativy části místních občanů se ale rozhodnutí podařilo zvrátit a kapli stabilizovat a dostavět přibližně do původní podoby.Na základě iniciativy části místních občanů se ale rozhodnutí podařilo zvrátit a kapli stabilizovat a dostavět přibližně do původní podoby.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-14]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kaple_sv_frantiska_xaverskeho_v_muzlove/kaple_sv_frantiska_xaverskeho_v_muzlove_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze