Mušov

Předchozí Zpět Následující

Dnes už jen ztěží poznáme, které klenby jsou původní a které výsledkem regotizace (jako pravděpodobně tato). Kostel prošel v průběhu staletí mnoha úpravami. Mušov, CZE 14. 10. 2014

Dnes už jen ztěží poznáme, které klenby jsou původní a které výsledkem regotizace (jako pravděpodobně tato). Kostel prošel v průběhu staletí mnoha úpravami.Dnes už jen ztěží poznáme, které klenby jsou původní a které výsledkem regotizace (jako pravděpodobně tato). Kostel prošel v průběhu staletí mnoha úpravami.Dnes už jen ztěží poznáme, které klenby jsou původní a které výsledkem regotizace (jako pravděpodobně tato). Kostel prošel v průběhu staletí mnoha úpravami.Dnes už jen ztěží poznáme, které klenby jsou původní a které výsledkem regotizace (jako pravděpodobně tato). Kostel prošel v průběhu staletí mnoha úpravami.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-14]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kostel_sv_linharta_v_musove/kostel_sv_linharta_v_musove_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze