Mušov

Předchozí Zpět Následující

Některé značky na cihlách jsou dosud čitelné, jiné ne. Dalo by se podle nich poznat, odkud pochází materiál na stavbu z různých období historie. Mušov, CZE 14. 10. 2014

Některé značky na cihlách jsou dosud čitelné, jiné ne. Dalo by se podle nich poznat, odkud pochází materiál na stavbu z různých období historie.Některé značky na cihlách jsou dosud čitelné, jiné ne. Dalo by se podle nich poznat, odkud pochází materiál na stavbu z různých období historie.Některé značky na cihlách jsou dosud čitelné, jiné ne. Dalo by se podle nich poznat, odkud pochází materiál na stavbu z různých období historie.Některé značky na cihlách jsou dosud čitelné, jiné ne. Dalo by se podle nich poznat, odkud pochází materiál na stavbu z různých období historie.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-14]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kostel_sv_linharta_v_musove/kostel_sv_linharta_v_musove_21.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze