Mušov

Předchozí Zpět Následující

Neogotický kostelík sálá harmonií vesnického podvečera. Na ostrov doprostřed vodní nádrže nepatří - jako by sem byl přenesen omylem nějakou obří silou úplně odjinud. Mušov, CZE 14. 10. 2014

Neogotický kostelík sálá harmonií vesnického podvečera. Na ostrov doprostřed vodní nádrže nepatří - jako by sem byl přenesen omylem nějakou obří silou úplně odjinud.Neogotický kostelík sálá harmonií vesnického podvečera. Na ostrov doprostřed vodní nádrže nepatří - jako by sem byl přenesen omylem nějakou obří silou úplně odjinud.Neogotický kostelík sálá harmonií vesnického podvečera. Na ostrov doprostřed vodní nádrže nepatří - jako by sem byl přenesen omylem nějakou obří silou úplně odjinud.Neogotický kostelík sálá harmonií vesnického podvečera. Na ostrov doprostřed vodní nádrže nepatří - jako by sem byl přenesen omylem nějakou obří silou úplně odjinud.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-14]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kostel_sv_linharta_v_musove/kostel_sv_linharta_v_musove_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze