Bílovice nad Svitavou

Předchozí Zpět Následující

Bělostná cedule dlí na domě hrůzy jaksi nepatřičně. U potemnělé a ztichlé budovy vyvolává nápis „nemocnice“ ponuré asociace. Bílovice nad Svitavou, CZK 5. 4. 2013

Bělostná cedule dlí na domě hrůzy jaksi nepatřičně. U potemnělé a ztichlé budovy vyvolává nápis „nemocnice“ ponuré asociace.Bělostná cedule dlí na domě hrůzy jaksi nepatřičně. U potemnělé a ztichlé budovy vyvolává nápis „nemocnice“ ponuré asociace.Bělostná cedule dlí na domě hrůzy jaksi nepatřičně. U potemnělé a ztichlé budovy vyvolává nápis „nemocnice“ ponuré asociace.Bělostná cedule dlí na domě hrůzy jaksi nepatřičně. U potemnělé a ztichlé budovy vyvolává nápis „nemocnice“ ponuré asociace.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-02-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Ldn_bilovice_nad_svitavou/ldn_bilovice_nad_svitavou_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze