Košice

Předchozí Zpět Následující

Přes oficiální demontáž strojního vybavení a následné nájezdy zlodějů kovů se stále na místě nachází nemalé množství původního zařízení. Košice, SVK 22. 4. 2019

Přes oficiální demontáž strojního vybavení a následné nájezdy zlodějů kovů se stále na místě nachází nemalé množství původního zařízení.Přes oficiální demontáž strojního vybavení a následné nájezdy zlodějů kovů se stále na místě nachází nemalé množství původního zařízení.Přes oficiální demontáž strojního vybavení a následné nájezdy zlodějů kovů se stále na místě nachází nemalé množství původního zařízení.Přes oficiální demontáž strojního vybavení a následné nájezdy zlodějů kovů se stále na místě nachází nemalé množství původního zařízení.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Mlyn_nad_jazerom_v_kosicich/mlyn_nad_jazerom_v_kosicich_18.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze