Košice

Předchozí Zpět Následující

Odvážnější průzkumníci mohou mezi poschodími cestovat po skluzavkách, které původně sloužily pro posílání celých pytlů s moukou. Košice, SVK 22. 4. 2019

Odvážnější průzkumníci mohou mezi poschodími cestovat po skluzavkách, které původně sloužily pro posílání celých pytlů s moukou.Odvážnější průzkumníci mohou mezi poschodími cestovat po skluzavkách, které původně sloužily pro posílání celých pytlů s moukou.Odvážnější průzkumníci mohou mezi poschodími cestovat po skluzavkách, které původně sloužily pro posílání celých pytlů s moukou.Odvážnější průzkumníci mohou mezi poschodími cestovat po skluzavkách, které původně sloužily pro posílání celých pytlů s moukou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-12-11]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Mlyn_nad_jazerom_v_kosicich/mlyn_nad_jazerom_v_kosicich_30.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze