Košice

Předchozí Zpět Následující

Všechny budovy v areálu jsou alespoň částečně podsklepené. Kromě několika protiatomových krytů jsou však sklepy (často zčernalé od dýmu z požárů) víceméně nězajímavé. Vybavení kotelen bylo demontováno a materiál ukraden. Košice, SVK 22. 4. 2019

Všechny budovy v areálu jsou alespoň částečně podsklepené. Kromě několika protiatomových krytů jsou však sklepy (často zčernalé od dýmu z požárů) víceméně nězajímavé. Vybavení kotelen bylo demontováno a materiál ukraden.Všechny budovy v areálu jsou alespoň částečně podsklepené. Kromě několika protiatomových krytů jsou však sklepy (často zčernalé od dýmu z požárů) víceméně nězajímavé. Vybavení kotelen bylo demontováno a materiál ukraden.Všechny budovy v areálu jsou alespoň částečně podsklepené. Kromě několika protiatomových krytů jsou však sklepy (často zčernalé od dýmu z požárů) víceméně nězajímavé. Vybavení kotelen bylo demontováno a materiál ukraden.Všechny budovy v areálu jsou alespoň částečně podsklepené. Kromě několika protiatomových krytů jsou však sklepy (často zčernalé od dýmu z požárů) víceméně nězajímavé. Vybavení kotelen bylo demontováno a materiál ukraden.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-18]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Mlyn_nad_jazerom_v_kosicich/mlyn_nad_jazerom_v_kosicich_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze