Morkovice-Slížany

Předchozí Zpět Následující

V oblasti Hané je snadné poznat, která ulice vede k nádraží. Typická kamenná dlažba (kostky do kříže) přežila, stejně jako v mnoha jiných obcích také v Morkovicích až do roku 2016. Morkovice-Slížany, CZE 18. 11. 2016

V oblasti Hané je snadné poznat, která ulice vede k nádraží. Typická kamenná dlažba (kostky do kříže) přežila, stejně jako v mnoha jiných obcích také v Morkovicích až do roku 2016.V oblasti Hané je snadné poznat, která ulice vede k nádraží. Typická kamenná dlažba (kostky do kříže) přežila, stejně jako v mnoha jiných obcích také v Morkovicích až do roku 2016.V oblasti Hané je snadné poznat, která ulice vede k nádraží. Typická kamenná dlažba (kostky do kříže) přežila, stejně jako v mnoha jiných obcích také v Morkovicích až do roku 2016.V oblasti Hané je snadné poznat, která ulice vede k nádraží. Typická kamenná dlažba (kostky do kříže) přežila, stejně jako v mnoha jiných obcích také v Morkovicích až do roku 2016.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-12-16]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Morkovice_zst/morkovice_zst_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze