Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod)

Předchozí Zpět Následující

Původní vstup je zavalen, po nějakou dobu bylo možné se do štoly dostat prokopaným otvorem v bahnitém závalu, který byl extrémně nebezpečný. Proto byl v roce 2017 důkladně zabezpečen ocelovou mříží, díky níž už přístup není možný. Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod), CZE 27. 7. 2017

Původní vstup je zavalen, po nějakou dobu bylo možné se do štoly dostat prokopaným otvorem v bahnitém závalu, který byl extrémně nebezpečný. Proto byl v roce 2017 důkladně zabezpečen ocelovou mříží, díky níž už přístup není možný.Původní vstup je zavalen, po nějakou dobu bylo možné se do štoly dostat prokopaným otvorem v bahnitém závalu, který byl extrémně nebezpečný. Proto byl v roce 2017 důkladně zabezpečen ocelovou mříží, díky níž už přístup není možný.Původní vstup je zavalen, po nějakou dobu bylo možné se do štoly dostat prokopaným otvorem v bahnitém závalu, který byl extrémně nebezpečný. Proto byl v roce 2017 důkladně zabezpečen ocelovou mříží, díky níž už přístup není možný.Původní vstup je zavalen, po nějakou dobu bylo možné se do štoly dostat prokopaným otvorem v bahnitém závalu, který byl extrémně nebezpečný. Proto byl v roce 2017 důkladně zabezpečen ocelovou mříží, díky níž už přístup není možný.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-15]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Nebeska_stola_u_stribrnych_hor/nebeska_stola_u_stribrnych_hor_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze