Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod)

Předchozí Zpět Následující

Pohled ze zadní části štoly zpět k zatopenému úseku se může zdát tady, ve věčném tichu hluboko pod zemí, poněkud fádním. Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod), CZE 10. 12. 2016

Pohled ze zadní části štoly zpět k zatopenému úseku se může zdát tady, ve věčném tichu hluboko pod zemí, poněkud fádním.Pohled ze zadní části štoly zpět k zatopenému úseku se může zdát tady, ve věčném tichu hluboko pod zemí, poněkud fádním.Pohled ze zadní části štoly zpět k zatopenému úseku se může zdát tady, ve věčném tichu hluboko pod zemí, poněkud fádním.Pohled ze zadní části štoly zpět k zatopenému úseku se může zdát tady, ve věčném tichu hluboko pod zemí, poněkud fádním.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-15]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Nebeska_stola_u_stribrnych_hor/nebeska_stola_u_stribrnych_hor_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze