Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod)

Předchozí Zpět Následující

Věříme proto tomu, že si středověcí horníci ve své mysli zabydlovali podzemní chodby různými stvořeními. V Nebeské štole by to mohli být třeba andělé nebo víly. Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod), CZE 10. 12. 2016

Věříme proto tomu, že si středověcí horníci ve své mysli zabydlovali podzemní chodby různými stvořeními. V Nebeské štole by to mohli být třeba andělé nebo víly.Věříme proto tomu, že si středověcí horníci ve své mysli zabydlovali podzemní chodby různými stvořeními. V Nebeské štole by to mohli být třeba andělé nebo víly.Věříme proto tomu, že si středověcí horníci ve své mysli zabydlovali podzemní chodby různými stvořeními. V Nebeské štole by to mohli být třeba andělé nebo víly.Věříme proto tomu, že si středověcí horníci ve své mysli zabydlovali podzemní chodby různými stvořeními. V Nebeské štole by to mohli být třeba andělé nebo víly.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-15]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Nebeska_stola_u_stribrnych_hor/nebeska_stola_u_stribrnych_hor_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze