Rožnov pod Radhoštěm

Zpět Následující

Pohled na Paláčkův mlýn od západu. Podél zadní levé stěny protékaly přes 400 let vody náhonu, který zkrášloval vzhled Rožnova a dodával městu romantickou atmosféru. Za socializmu byl ovšem zasypán. Rožnov pod Radhoštěm, CZE 3. 2. 2018

Pohled na Paláčkův mlýn od západu. Podél zadní levé stěny protékaly přes 400 let vody náhonu, který zkrášloval vzhled Rožnova a dodával městu romantickou atmosféru. Za socializmu byl ovšem zasypán.Pohled na Paláčkův mlýn od západu. Podél zadní levé stěny protékaly přes 400 let vody náhonu, který zkrášloval vzhled Rožnova a dodával městu romantickou atmosféru. Za socializmu byl ovšem zasypán.Pohled na Paláčkův mlýn od západu. Podél zadní levé stěny protékaly přes 400 let vody náhonu, který zkrášloval vzhled Rožnova a dodával městu romantickou atmosféru. Za socializmu byl ovšem zasypán.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-25]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Palackuv_mlyn_v_roznove/palackuv_mlyn_v_roznove_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze