Lukavice (ORP Zábřeh)

Předchozí Zpět Následující

Rovina se tu táhne do daleka, až pod první hřbítky Drahanské vrchoviny. Jedním z údolí na obzoru by ji měl překonat i staletí diskutovaný kanál Dunaj-Odra-Labe. Lukavice (ORP Zábřeh), CZE 11. 8. 2019

Rovina se tu táhne do daleka, až pod první hřbítky Drahanské vrchoviny. Jedním z údolí na obzoru by ji měl překonat i staletí diskutovaný kanál Dunaj-Odra-Labe.Rovina se tu táhne do daleka, až pod první hřbítky Drahanské vrchoviny. Jedním z údolí na obzoru by ji měl překonat i staletí diskutovaný kanál Dunaj-Odra-Labe.Rovina se tu táhne do daleka, až pod první hřbítky Drahanské vrchoviny. Jedním z údolí na obzoru by ji měl překonat i staletí diskutovaný kanál Dunaj-Odra-Labe.Rovina se tu táhne do daleka, až pod první hřbítky Drahanské vrchoviny. Jedním z údolí na obzoru by ji měl překonat i staletí diskutovaný kanál Dunaj-Odra-Labe.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Papirna_lukavice/papirna_lukavice_14.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze