Brno

Předchozí Zpět Následující

Železniční přejezd přes hlavní trať a kolej 95* stanice Brno jih se nachází v km 138,180 tedy v těsné blízkosti strážního domku. Bývalá silnice z Přízřenic do Moravan je dnes brněnskou ulicí Moravanskou. Brno, CZE 17. 7. 2014

Železniční přejezd přes hlavní trať a kolej 95* stanice Brno jih se nachází v km 138,180 tedy v těsné blízkosti strážního domku. Bývalá silnice z Přízřenic do Moravan je dnes brněnskou ulicí Moravanskou.Železniční přejezd přes hlavní trať a kolej 95* stanice Brno jih se nachází v km 138,180 tedy v těsné blízkosti strážního domku. Bývalá silnice z Přízřenic do Moravan je dnes brněnskou ulicí Moravanskou.Železniční přejezd přes hlavní trať a kolej 95* stanice Brno jih se nachází v km 138,180 tedy v těsné blízkosti strážního domku. Bývalá silnice z Přízřenic do Moravan je dnes brněnskou ulicí Moravanskou.Železniční přejezd přes hlavní trať a kolej 95* stanice Brno jih se nachází v km 138,180 tedy v těsné blízkosti strážního domku. Bývalá silnice z Přízřenic do Moravan je dnes brněnskou ulicí Moravanskou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-03-09]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Prizrenice_zzast/prizrenice_zzast_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze