Brno

Předchozí Zpět Následující

Při pohledu od jihozápadu se v roce 2014 strážní domek jevil jako oáza klidu a míru. Fotografie však klame: jen stěží si lze představit klidný život v těsné blízkosti železničního koridoru, po kterém burácí vlak každých pár minut, skřípání posunu z nádraží Brno jih, neustávajícího vyzvánění závor a hukotu z továrny, která se nachází jen pár desítek metrů od západní stěny domku. Tohle kdysi klidné místo bylo už před léty odsouzeno k věčnému šumu a huku. Brno, CZE 17. 7. 2014

Při pohledu od jihozápadu se v roce 2014 strážní domek jevil jako oáza klidu a míru. Fotografie však klame: jen stěží si lze představit klidný život v těsné blízkosti železničního koridoru, po kterém burácí vlak každých pár minut, skřípání posunu z nádraží Brno jih, neustávajícího vyzvánění závor a hukotu z továrny, která se nachází jen pár desítek metrů od západní stěny domku. Tohle kdysi klidné místo bylo už před léty odsouzeno k věčnému šumu a huku.Při pohledu od jihozápadu se v roce 2014 strážní domek jevil jako oáza klidu a míru. Fotografie však klame: jen stěží si lze představit klidný život v těsné blízkosti železničního koridoru, po kterém burácí vlak každých pár minut, skřípání posunu z nádraží Brno jih, neustávajícího vyzvánění závor a hukotu z továrny, která se nachází jen pár desítek metrů od západní stěny domku. Tohle kdysi klidné místo bylo už před léty odsouzeno k věčnému šumu a huku.Při pohledu od jihozápadu se v roce 2014 strážní domek jevil jako oáza klidu a míru. Fotografie však klame: jen stěží si lze představit klidný život v těsné blízkosti železničního koridoru, po kterém burácí vlak každých pár minut, skřípání posunu z nádraží Brno jih, neustávajícího vyzvánění závor a hukotu z továrny, která se nachází jen pár desítek metrů od západní stěny domku. Tohle kdysi klidné místo bylo už před léty odsouzeno k věčnému šumu a huku.Při pohledu od jihozápadu se v roce 2014 strážní domek jevil jako oáza klidu a míru. Fotografie však klame: jen stěží si lze představit klidný život v těsné blízkosti železničního koridoru, po kterém burácí vlak každých pár minut, skřípání posunu z nádraží Brno jih, neustávajícího vyzvánění závor a hukotu z továrny, která se nachází jen pár desítek metrů od západní stěny domku. Tohle kdysi klidné místo bylo už před léty odsouzeno k věčnému šumu a huku.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-03-09]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Prizrenice_zzast/prizrenice_zzast_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze