Lavassaare

Předchozí Zpět Následující

Provoz vlaků s rašelinou skončil teprve nedávno a v některých částech to vypadá, jako by byly koleje na měkkou půdu položené teprve před pár dny. Lavassaare, EST 30. 3. 2018

Provoz vlaků s rašelinou skončil teprve nedávno a v některých částech to vypadá, jako by byly koleje na měkkou půdu položené teprve před pár dny.Provoz vlaků s rašelinou skončil teprve nedávno a v některých částech to vypadá, jako by byly koleje na měkkou půdu položené teprve před pár dny.Provoz vlaků s rašelinou skončil teprve nedávno a v některých částech to vypadá, jako by byly koleje na měkkou půdu položené teprve před pár dny.Provoz vlaků s rašelinou skončil teprve nedávno a v některých částech to vypadá, jako by byly koleje na měkkou půdu položené teprve před pár dny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_lavassaare/raselinova_draha_v_lavassaare_21.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze