Lavassaare

Předchozí Zpět Následující

Trasy všech odboček a spojek za posledních 100 let už asi nikdo dokonale nezmapuje. Koleje tady vedly kdysi snad úplně všude. Lavassaare, EST 30. 3. 2018

Trasy všech odboček a spojek za posledních 100 let už asi nikdo dokonale nezmapuje. Koleje tady vedly kdysi snad úplně všude.Trasy všech odboček a spojek za posledních 100 let už asi nikdo dokonale nezmapuje. Koleje tady vedly kdysi snad úplně všude.Trasy všech odboček a spojek za posledních 100 let už asi nikdo dokonale nezmapuje. Koleje tady vedly kdysi snad úplně všude.Trasy všech odboček a spojek za posledních 100 let už asi nikdo dokonale nezmapuje. Koleje tady vedly kdysi snad úplně všude.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_lavassaare/raselinova_draha_v_lavassaare_25.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze