Lavassaare

Předchozí Zpět Následující

Tady se podle výšky keřů nejezdí už pár let. Blížíme se k centrální části rašeliniště, kde je dnes centrum nekolejové těžební techniky. Lavassaare, EST 30. 3. 2018

Tady se podle výšky keřů nejezdí už pár let. Blížíme se k centrální části rašeliniště, kde je dnes centrum nekolejové těžební techniky.Tady se podle výšky keřů nejezdí už pár let. Blížíme se k centrální části rašeliniště, kde je dnes centrum nekolejové těžební techniky.Tady se podle výšky keřů nejezdí už pár let. Blížíme se k centrální části rašeliniště, kde je dnes centrum nekolejové těžební techniky.Tady se podle výšky keřů nejezdí už pár let. Blížíme se k centrální části rašeliniště, kde je dnes centrum nekolejové těžební techniky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_lavassaare/raselinova_draha_v_lavassaare_27.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze