Lavassaare

Předchozí Zpět Následující

A to je konec. Necitlivě uťatá kolej, za jejímž koncem se nachází centrum těžebních strojů současnosti. Bez výjimky na gumových kolech. Lavassaare, EST 30. 3. 2018

A to je konec. Necitlivě uťatá kolej, za jejímž koncem se nachází centrum těžebních strojů současnosti. Bez výjimky na gumových kolech.A to je konec. Necitlivě uťatá kolej, za jejímž koncem se nachází centrum těžebních strojů současnosti. Bez výjimky na gumových kolech.A to je konec. Necitlivě uťatá kolej, za jejímž koncem se nachází centrum těžebních strojů současnosti. Bez výjimky na gumových kolech.A to je konec. Necitlivě uťatá kolej, za jejímž koncem se nachází centrum těžebních strojů současnosti. Bez výjimky na gumových kolech.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_lavassaare/raselinova_draha_v_lavassaare_30.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze