Lavassaare

Předchozí Zpět Následující

Dál k severu už se v trase zrušených tratí pne systém dobře udržovaných makadamových cest s vysokou únosností a desetkrá větší šířkou. Lavassaare, EST 30. 3. 2018

Dál k severu už se v trase zrušených tratí pne systém dobře udržovaných makadamových cest s vysokou únosností a desetkrá větší šířkou.Dál k severu už se v trase zrušených tratí pne systém dobře udržovaných makadamových cest s vysokou únosností a desetkrá větší šířkou.Dál k severu už se v trase zrušených tratí pne systém dobře udržovaných makadamových cest s vysokou únosností a desetkrá větší šířkou.Dál k severu už se v trase zrušených tratí pne systém dobře udržovaných makadamových cest s vysokou únosností a desetkrá větší šířkou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_lavassaare/raselinova_draha_v_lavassaare_32.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze