Lavassaare

Předchozí Zpět Následující

Síť úzkokolejek v okolí Lavassaare byla skutečně rozsáhlá, spletitá a navíc proměnlivá. Někdejší spojka z původní výtopny k jedné ze zrušených páteřních tratí v dolech dnes nesmyslně končí v zahrádce hned za mostem přes odvodňovací kanál z rašelinišť. Lavassaare, EST 30. 3. 2018

Síť úzkokolejek v okolí Lavassaare byla skutečně rozsáhlá, spletitá a navíc proměnlivá. Někdejší spojka z původní výtopny k jedné ze zrušených páteřních tratí v dolech dnes nesmyslně končí v zahrádce hned za mostem přes odvodňovací kanál z rašelinišť.Síť úzkokolejek v okolí Lavassaare byla skutečně rozsáhlá, spletitá a navíc proměnlivá. Někdejší spojka z původní výtopny k jedné ze zrušených páteřních tratí v dolech dnes nesmyslně končí v zahrádce hned za mostem přes odvodňovací kanál z rašelinišť.Síť úzkokolejek v okolí Lavassaare byla skutečně rozsáhlá, spletitá a navíc proměnlivá. Někdejší spojka z původní výtopny k jedné ze zrušených páteřních tratí v dolech dnes nesmyslně končí v zahrádce hned za mostem přes odvodňovací kanál z rašelinišť.Síť úzkokolejek v okolí Lavassaare byla skutečně rozsáhlá, spletitá a navíc proměnlivá. Někdejší spojka z původní výtopny k jedné ze zrušených páteřních tratí v dolech dnes nesmyslně končí v zahrádce hned za mostem přes odvodňovací kanál z rašelinišť.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_lavassaare/raselinova_draha_v_lavassaare_58.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze